پیشنهاد ویژه سایتRecommended
تبلیغات
تبلیغات
  • romanra
  • 25 اکتبر 20
  • دانلود رمان
  • 1,554 views
  • هیچ نظر

دانلود رمان وصله ی ناجور

دانلود رمان وصله ی ناجور

 

خلاصه ی داستان :

 

 دیزی  از سنین کودکی پدرش را از دست داده و مادرش برای فراموش کردن غم از دست دادن همسر به الکل روی آورده . و کاملاً او و برادرش را به حال خود رها کرده دیزی که خود به مراقبت نیاز داشت .. حالا می بایست مسئولیت برادر ۶ ساله اش را به عهده بگیرد و از او نگهداری کند

 

 بالاخره روزی مادرش آن دو را رها کرده و تمام پول های انها را با خود برداشته و می‌برد . دیزی و برادرش را تنها …بدون کوچکترین پول و پشتیبانی می کند . دیزی  مجبور می شود ترک تحصیل کرده و برای امرار معاش کار پیدا کند . اما بعد از تحمل سختی های فراوان و بالاخره پیدا کردن کاری در یک مغازه جواهر فروشی… به او تهمت دزدی زده می شود و برای مدت سه سال به زندان محکوم می شود .

 

 

 به دلیل رفتارهای خوبی که از خود نشان می دهد به او عفو مشروط خورده و بعد از ۱۸ ماه از زندان آزاد می‌شود . اما حالا دیگر برادرش در پرورشگاه است و به دلیل سابقه دزدی که دارد جایی به او کار نمی دهند . او می بایست برای پس گرفتن برادرش  تمام تلاشش را بکند . تا اینکه موفق می شود در یک عمارت بزرگ به عنوان خدمتکار مشغول به کار شود  .

 

اما از همان روز ابتدا …ماتیاس … رئیس جوان و جذاب او از دیزی  خوشش نمی آید و با او رفتار سرد و تحقیرآمیزی دارد . اما او می بایست برای نجات برادرش هم که شده تمام این اهانت ها را تحمل کرده و به تلاشش ادامه بدهد .

 

5,000 تومان – خرید

 

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *