پیشنهاد ویژه سایتRecommended
تبلیغات
تبلیغات
  • romanra
  • 24 سپتامبر 20
  • هنر و سرگرمی
  • 59 views
  • هیچ نظر

تاروت : آموزش و اصول اولیه ی خواندن کارت ها را یاد بگیرید

اصول اولیه ی نحوه ی خواندن کارت های تاروت را یاد بگیرید

 

من معتقدم هرکسی میتونه تاروت بخونه .. ازجمله تو  . هیچ استعدا خاصی لازم نیست . تمام چیزی که لازم داری اینه که به شهودت بله بگی و به خودت اعتماد کنی . تمام چیزایی که من اینجا بهت آموزش میدم ، برای دستیابی به شهودت طراحی شده تا بتونی با اعتماد بنفس کارت های تاروت رو بخونی و زندگی مورد نظرت رو بسازی .

پس بیا با یادگیری اصول اولیه ی خوندن کارت شروع کنیم ….

 

تاروت واقعا چی هست ؟

 

تاروت دسته ای از ۷۸ کارته که هر کدوم تصویر ، سمبل و داستان خودشون رو دارن . ۲۲ کارت تاروت کبیر نشانگر کارما و درس های معنوی زندگی ما هستند . و ۵۶ کارت تاروت صغیر منعکس کننده ی آزمون ها و رنج و مصیبت هایی هست که روزانه تجربه می کنیم .

ممکنه بعضیا بگن تاروت فقط یه رنگ روی یه مشت کاغذه . با این حال چیزی که من با بیست سال مطالعه ی روزانه ی تاروت بهش رسیدم اینه :

تاروت کتاب داستان زندگی ماست . آینه ی روح ما و رمز و کلید خرد درونی ماست .

 

هر درس معنوی که توی زندگی میبینیم ، میتونه توی هفتاد و هشت کارت تاروت پیدا بشه . و وقتی با تاروت مشورت می کنیم , دقیقا درس هایی که لازم داریم یادگیریم و بهشون تسلط پیدا کنیم تا زندگی معنوی و شهودی داشته باشیم رو بهمون نشون میده . مثل اینه که آینه ای مقابلت گرفته باشی تا بتونی به ضمیر ناخوآگاهت دسترسی پیدا کنی و خرد ( و پاسخ هایی ) که در درون همه ی ما هست رو توی اون آینه ببینی .

تاروت برای خودسازی ، تصمیم گیری ، عینیت بخشیدن به اهداف ، آموزش و راهنمایی دیگران ، برنامه ریزی برای کار های تجاری ، مدیتیشن و مراقبه __ هر چیزی که اسمشو ببری… عالیه .

فال تاروت

Fortune teller and whitcraft concept with tarot cards spread on red velvet surrounded by a magic crystal ball, gold bracelet, a book and a wooden box

تاروت چطور کار میکنه ؟

 

در حالی که خیلی از مردم بر این باورند که تاروت آینده رو به شما میگه و پیشگویی می کنه , اما این چیزی نیست که واقعا اتفاق میفته .

 

وقتی نوبت به تاروت می رسه , آینده بینی از پنجره بیرون میره و شهود و الهامات وارد میشن . خصوصاً اگه شما می خواید که آینده ی ایده آل خودتون رو بسازید و اهدافتون رو آشکار کنید .

 

قدرتمند ترین روش خوندن کارت اینه : که به شهودتون متصل بشید و از خرد درونی تون استفاده کنید . تصاویر و سمبل های موجود روی کارت به شما دسترسی فوری به ضمیر ناخودآگاه و شهودتون رو میده . و از این مکان قدرت و خرد درونی , می تونی کشف کنی که چطور ” حالا ” تغییرات مثبت ایجاد کنی تا بتونی به رویاها و اهدافت در ” آینده ” برسی .

 

این پست ادامه دارد و تکمیل می شود  . . . .

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *